Tüm dünyada en büyük paylaşım platformu olan YouTube, daha önceden tanıtılan YouTube Music servisini ülkemizde de kullanıma açıyor. Peki nedir bu Youtube Music servisi? Bizlere ne artısı olacak? İşte tüm detaylar…

Spotify ile Apple Music gibi platformlar sayesinde tek dokunma ile milyonlarca müziğe ulaşabiliyoruz. Bu iki servis arasında ciddi bir rekabet söz konusu olurken, şarkıları telefona indirmek ve çevrimdışı dinlemek bile mümkün. Bu iki marka dışında Youtube Music’de karşımıza geliyor.

Youtube Music, rekabete katılıyor!

Youtube Music, diğer platformlarla aynı yaklaşım sergilemekte. Google Assistant ile entegreli çalışacak olan bu platformda ek deneyimler yaşamakta mümkün. Google Assistant desteği ile beraber kişilerin beğendikleri zevke göre müzik dinlemeleri ve yeni şarkıların karşılarına çıkmaları mümkün. Ancak uygulamada Spotify’da yer aldığı gibi premium abonelik seçeneği de yer alıyor.

Birçok yeniliği çatısı altında sunacak olan platformda reklamsız ve kesintisiz müzik dinleyebileceksiniz. Premium sürümünde ise 9.90 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Sonunda Türkiye için belli oldu!

YouTube, 23 Temmuz günü İstanbul’da bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlik kapsamında tüm detaylar belli olacak. Bekleyip göreceğiz. Sizleri haberdar etmemiz için bizleri lütfen takip edin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz