YouTube Müzik Android ve YouTube Müzik iOS uygulaması çıktı. Bu uygulama sayesinde YouTube uygulamasından sadece müzik dinlemek isteyenler amaçlarına ulaşabilecekler. Uygulama içinde bir şarkı aradığınızda sadece şarkı içeriği olan sonuçlar çıkacak.

YouTube Müzik uygulaması, 28 Ekim’de çıkan YouTube Red abonelik hizmetinin ardından tanıtıldı. Hatırlanacağı gibi YouTube Red abonelik hizmeti, YouTube uygulamasının ekran kapalıyken arka planda çalışması ve reklamsız kullanım gibi özellikleri getiriyordu. Ancak bu hizmet aylık $9,99 fiyatıyla sadece Amerika’da sunuldu ve pahalı bulundu.

youtube music android-combined

YouTube Müzik Sadece Müzik Dinlemek İsteyenler İçin İdeal

YouTube Müzik uygulaması amacına uygun bir şekilde hazırlanmış. Öyle ki, bu uygulamada arama sonucu olarak sadece müzikler görülüyor. Tasarım hep bu açıdan düşünülmüş ve yapılmış. Ana Sayfa sekmesinde önerilen şarkı listeleri var. Kişisel yani özelleştirilmiş kısımda kullanıcının zevkine uygun her şey var. Uygulamada yeni sanatçıları keşfetmeyi sağlayan bir bölüm de bulunuyor. Videoları, şarkıları ve albümleri hızlıca bulmayı sağlayan uygulama ayrıca remixleri, şarkı sözlerini içeren videoları ve konserleri de hemen görmeniz açısından iyi bir kullanım deneyimi vadediyor.

YouTube Red abonesi olanlara reklamsız olarak sunulacak bu uygulama çevrimdışı müzik dinleme özelliğine ve sadece ses moduna da sahip. Akıllı cihazınızda ekranı kapattığınızda ya da başka uygulamaya geçtiğinizde müzik çalmaya devam ediyor. Bu da şimdiye kadar neden YouTube uygulamasında olmadığı çok sorulan durumlardan biri.

YouTube Müzik Tanıtım Videosu:

YouTube Müzik Android ve YouTube Müzik iOS uygulamaları şu an için sadece Amerika’da kullanılabiliyor ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Google Play Store’da ve App Store’da bulunan uygulamalar Türkiye’ye açık değil. Uygulamanın APK hâli internette dolaşsa da Türkiye’de indirmek ve kullanmak mümkün değil.

Uygulama hiçbir ücret ödenmeden kullanılabiliyor. Müzikleri çevrimdışı, arka planda ve reklamsız dinlemek isterseniz YouTube Music uygulamasına kayıt olarak doğrudan 14 günlük YouTube Red denemesi alabiliyorsunuz.

youtube music ios-3-side

YouTube Müzik iOS indir

youtube muzik ios indir

 

 

 

YouTube Müzik Android indir:

[appbox googleplay com.google.android.apps.youtube.music]

Kaynak: GSMArena

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz