YouTube’un ücretli müzik servisi olan Premium 3 ay ücretsiz kullanmak için sizleri bugün bilgilendireceğiz. İşte Youtube Premium ücretsiz nasıl kullanılır?

Youtube’un reklamsız ve video indirme seçeneği sunduğu Premium üyelik hizmetini 1 ay ücretsiz kullanabiliyorduk. Şimdi ise bu süre 3 ay kadar uzatıldı. Youtube Premium 3 ay bedava kullanmak için ödeme planı elbette şart. Peki ücretsiz nasıl kullanacağız?

Youtube Premium Türkiye fiyatı ise 16.99 TL olarak karşımıza çıkıyor.

YouTube Premium özellikleri nedir?

Reklamsız bir şekilde Youtube kullanmak isteyen bir çok kullanıcının olduğunu biliyoruz. Arka planda müzik dinleme ve arka planda videoların çalması için bir çok özelliği beklediğinizi biliyorum. Tüm bunlar Premium ile mümkün hale geldi.

YouTube Premium ücretsiz nasıl kullanılır?

Uygulama üzerinden yada youtube.com/premium adresi üzerinden “ücretsiz dene” butonuna basın. Açılan pencerede ise “satın alma işlemini tamamla” diyerek kart bilgilerini girin ve ücretsiz denemenizi başlatın. Siz üyeliği iptal edene dek her ay otomatik yenilecektir.

YouTube Premium ücret çekmemesi için ne yapacağız?

3 ay ücretsiz deneme sonrası sizden aylık ücret kesmemesi için, sanal kredi kartı ile alın ve kartı kapatın. Hepsi bu kadar. Yada üyeliği iptal etmeniz yeterli olacaktır.

Kaynak : Mobil136 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz