Belli bir zamandır yurt dışında aktif olarak ücretli üyelik sunan YouTube Premium’u ülkemizde kısa süre önce aktif olarak kullanmaya başladık. Peki YouTube Premium nedir ve ücreti ne kadar? İşte tüm detaylar…

YouTube Premium ile artık reklamsız video izlemeniz mümkün. İstediğiniz videoları da indirebilir ve birçok ek özelliğe sahip olabilirsiniz. Bunla beraber platform tarafından yüklenen orijinal içerikleri de izleyebilirsiniz.

Sportify’a rakip olabilecek YouTube Müzik aktif olarak kullanılıyor. YouTube uygulamasından yada internet sitesi üzerinden Premium platformu tam üç ay ücretsiz denemeniz mümkün. Daha sonra ise size uygun paketi satın alabilirsiniz.

Aile paketi de bulunuyor!

YouTube Premium ile Youtube Müzik normal paket kullanımı aylık 16.99 TL olurken, Sadece Müzik premium ise 13.99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Diğer bir paket ise aile paketi oluyor. 5 kişilik aile paketi ise hem premium hemde YTmüzik için 25.99 TL olurken, 20.99 TL’ye sadece YouTube Müzik satın alabilirsiniz.

Platforma üye olmak için uygulama içerisinde video altında yer alan indirme butonuna basabilir ve Premium özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca site üzerinden de üye olmanız mümkün.

Ek olarak iOS kullanıcıları ise daha fazla ücretlendirme uygulanmaktadır. 16.99 TL olan üyelik bedeli 21.99 TL oluyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz