YouTube TV şu anda ABD’de ülke genelinde mevcut!

YouTube TV neredeyse iki yıl önce piyasaya sürüldü, ancak yalnızca belirli pazarlarda yayınlandı. Aylar geçtikçe, YouTube TV’nin kullanılabilir olduğu tüm pazarların % 90’ında en büyük dört yerel TV yayıncısı dahil olmak üzere ABD’de daha fazla pazar destekledi.

Bugün, YouTube TV, tüm Amerikan hanelerinin % 98’inden fazlasını kapsayan 95 yeni pazar eklerken “geri kalanlar bundan kısa bir süre sonra gelecek” dedi.

YouTube TV, pazarınıza bağlı olarak 60’ın üzerinde ağ kanalı ve hatta yerel kanallar sunar. Aylık 40 dolarlık bir abonelik, kişiselleştirilmiş tavsiyelerle ve kişisel DVR’lı altı akışlı hesap içerir. Bulut DVR depolama sınırsızdır ve gösterilerinizi istediğiniz yerden yayınlayabilirsiniz.

YouTube, ABD’nin yılın en büyük spor etkinliklerinden birinden hemen önce genişlemeye iterek doğru hareketi yaptı. Super Bowl 53 (LIII), 3 Şubat günü saat 18: 30’da EST’ye başladı. Super Bowl ayrıca, Amerikan şirketlerinin sunduğu en tuhaf reklamları sunmasıyla da meşhur.

YouTube TV’nin tüm ABD’yi kapsaması nedeniyle, Google’ın hizmeti Kuzey Amerika dışındaki diğer ülkelere genişletip genişletemeyeceğini ve ne zaman akılda tutulacak bir şey olduğunu merak etmeye başladık.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz