YouTube bir yorum düğmesini test ediyor, ancak gerçekte ne işe yarıyor?

YouTube hakkındaki en kötü şeylerden biri (ve genel olarak birkaç web sitesinden biri), birçok videodaki vitriolic yorumların sayısının artması nedeniyle tartışmalı yorumlar bölümüdür. Ancak video paylaşım web sitesinin oldukça ilginç bir tasarım ayarını test ettiği bildiriliyor.

XDA-Developers , Android uygulamasında YouTube’un gizli yorumları varsayılan olarak test ettiğini bildiriyor. Başka bir deyişle, aşağı kaydırma, hiçbir şekilde açıklama göstermez. Artık videonun altındaki yorumları manuel olarak yüklemek için yeni bir “yorumlar” düğmesine dokunmanız gerekecek.

Ayrıca, yeni düğmeye geçmek için daha sonra kaydet / izle düğmesinin hareket ettirildiğine dikkat etmek önemlidir. Şimdi eski düğmeye erişmek için video açıklamasını genişletmeniz gerekecek. Aşağıdaki XDA ekran görüntülerine göz atın.

Bu değişikliğin YouTube yorumlarının doğası gereği mi, yoksa takımın UI ile ilgili bir değişiklik olarak test edip etmediği belli değil. Her iki durumda da, bu yorumları gizlemek, ilk başta toksik kullanıcıların sorununu tam olarak çözmez.

XDA , bu ayarın Hindistan’da test edildiğini bildirdi, ancak henüz diğer ülkelerde de mevcut olduğuna dair yaygın bir onay görünmüyor.

Düğmeyi aldınız mı? Yorumlarda bize bildirin!

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz