Video paylaşma denilince akla direk gelen popüler site youtube oluyor. Milyonlarca insanın kullandığı youtube platformu oldukça popüler ve daha da popüler olmaya devam ediyor. İnsanların akıllarında ise youtube’daki videoları nasıl indirebiliriz sorusu var. Biz size bu yazımızda bu sorunun cevabını anlatacağız.

youtube video indirme ile ilgili görsel sonucu

Sizlere önereceğimiz sitelere girerek youtube’da istediğiniz videonun linkini kopyalayıp, daha sonra sitelerden birine giderek linki yapıştırıp videoyu indirebilirsiniz. Bilgisayarda bu linki adres çubuğundan (örn. https://www.youtube.com/watch?v=_52bImdKoJw olarak), mobil cihazlarda da paylaş seçeneğinden bağlantı kopyala şeklinde alabilirsiniz.

youtube video indirme ile ilgili görsel sonucu

1. Savefrom
https://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html linkine giderek 720p ve 360p mp4 video, 2160p, 1440p ve 1080p sessiz webm dosyası indirebilirsiniz.

2. x2convert9
https://x2convert.com/tr38 adresine giderek, videonuzu indirebilirsiniz. Linki yapıştırıp video dönüştükten sonra, karşınıza mp4, mp3, audio ve webm seçenekleri çıkıyor. Buradan her bir dosya formatı için istediğiniz video veya sesi indirebilirsiniz.

3. Freemake
https://www.freemake.com/tr/free_video_downloader/ adresine giderek videoları indirebilirsiniz. Sitede linki ekledikten sonra 720p, 360p video ile 128kbps gibi ön bilgiler karşınızı çıkıyor. Aşağıda bulunan Download now seçeneğinden de indirme işleminizi yapabilirsiniz.

4. Alternatif Youtube Seçeneği
https://www.youtubedownload.cloud/tr adresine giderek videolarınızı indirebilirsiniz. Burada da diğer sitelerde olduğu gibi link yapıştırma kutucuğu bulunuyor. Buraya linki yapıştırdıktan sonra indirmek istediğiniz dosya türün seçin ve indirme işlemini başlatın.

5. 10convert
https://www.10convert.com/tr adresine giderek videolarınızı buradan indirebilirsiniz. Linki kutucuğa yapıştırdıktan sonra karşınıza indirmek istediğiniz dosya türleri çıkıyor. Bu dosya türlerinden istediğinizi seçip indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz