YouTube videoları açılmıyor ve iPhone cihazlarınıza video indirmek istiyorsanız nasıl indireceğiniz konusunda yardımcı olacağız. Eğer internet bağlantınız yoksa bu video platformuna erişim sağlayıp video izleyemezsiniz. Video ya da müziği izlemek isterseniz internet bağlantınızı sağlamanız gerekir. Fakat bağlantınız olmazsa istediğiniz gerçekleşemez. YouTube videolarınızı iPhone cihazlara indirmek için direkt indireceğiniz bir alan yer almamaktadır. Bu durum üzücü olarak görünse de indirmeniz için başka yöntemler bulunmaktadır.

Bu sorunu çözmek için uygulama indirmeniz yeterli olacaktır. Documents 6 uygulamasını kullanarak indirmek istediğiniz videoları kaydetmiş olursunuz. Müzikleri nasıl indireceğiniz konusunda daha da detay verecek olursak ilk olarak YouTube video bağlantısını kopyalayın. Daha sonra kaydetmek istediğiniz video, Safari ya da başka bir tarayıcı varsa tarayıcı üzerinden video bağlantısını kopyalayın. Daha sonra YouTube uygulamasını açın.

Kaydetmek istediğiniz videoyu bulun. Videonun altında ‘Paylaş’ seçeneği yer alıyor. Üzerine tıklayıp daha sonra da ‘bağlantıyı kopyala’ seçeneğine basın. Bu işlemlerden sonra App Store’dan Dokuments 6 uygulamasını indirin. uygulamanın sağ alt kısmında tarayıcı simgesine basın. Üst kısımda adres çubuğuna pickvideo.net yazın ve git seçeneğine tıklayın. Web sitesine giriş yaptıktan sonra YouTube seçeneğine basın. Video bağlantısını arama kutucuğuna yapıştırın. Daha sonra indirme tuşuna tıklayın. Bir mp4 bağlantısına basın ve karşınıza çıkan indir bağlantısına basın. Bu adımlar sayesinde YouTube videolarını iPhone cihazlara indirmiş olursunuz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz