YouTube ileri geri artık sarmıyor! YouTube ileri geri sarmıyor çözümü nedir? Android cihazlarda YouTube ileri geri sarmıyor çözümü nedir? Youtube aldığı güncelleme ile videolarda ileri geri sardırma özelliğini mi kaldırdı? İşte tüm detaylar ve hatanın çözümü.

YouTube videolarında ileri geri sarmıyor hatası için bir çözüm önerisi elbette mevcut. Sizlere vereceğimiz yöntem ile geri veya ileri sarmıyor hatasından kurtulabileceksiniz. Büyük ihtimal bu sorunu YouTube‘un bilerek kaldırdığını düşünmüyoruz. Güncellemede yer alan bir hatadan kaynaklı olduğunu bilinse bile, biz bu sorunun çözümünü bulduk ve sizlere aktarmak istedik. Siz güncelleme yapmamışsanız bile telefonunuz arka planda güncelleme yapmıştır.

YouTube ileri geri özelliği çalışmıyor!

Youtube videolarında ileri geri sarmıyor çözümü oldukça basit. Sorunun güncelleme kaynaklı veya başkar bir nedenden olması pek bir önem taşımıyor. Videoda ileri veya geri tuşu çalışmaması yada yön tuşlarının geçersin olması gelen güncellemeden büyük ihtimal kaynaklı oluyor. Normalde ayarlar kısmında gezinirken yön tuşlarının çalıştığını fark ettik.

YouTube ileri geri sarma çalışmıyor çözümü

Telefonunuzu kapatın ve açın. Daha sonra ileri geri sardırma çalışmıyorsa eğer, aşağıdaki adımları uygulayın.

İlk olarak Youtube güncellemelerini kaldırın. Bunun için AyarlarUygulamalarYoutube-  üst kısımda üç noktaya tıklayın ve “Güncellemeleri Kaldır” dokunun. Sorun büyük ihtimal düzelmiş olacak ve artık sardırma yapabileceksiniz. Eğer sorun devam ederse aynı şekilde uygulamalardan Youtube bulun ve önbelleği temizleyin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz