Youtube her tür videonun bulunduğu bir video platformudur ve neredeyse hayatımızın bir parçası olmuştur. İnsanlar buradaki videoları internet aracılığıyla izleyebiliyor. Premium üyeliğe sahip değilse internetsiz izleyemiyor. Üye olmayan kişiler ise bu videoları MP4′ dönüştürüp indirmeyi deniyorlar. Ancak birçoğumuz bunu da bilmiyoruz. Peki Youtube videolarını MP4’e dönüştürüp nasıl indirebiliriz?

YouTube'da 2019'un en popüler videoları belli oldu! - Sivil Alan

VLC Media Player
VLC Media Player, videoları dönüştürme dahil daha birçok şeyi yapabilir. VLC Media Player ve VideoLAN Movie Creator gibi ücretsiz ve açık kaynaklı araçlar oluşturan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan VideoLAN tarafından geliştirilmiştir. Ayrıca geliştiriciler için platformlar arası multimedya çerçeveleri ve kitaplıkları oluştururlar. Videoları dönüştürmek için ise;
-İndirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayın.
-VLC medyayı açın.
-Solda media yazan yere basın.
-URL’yi yapıştırın ve oynat düğmesine basın.
-Daha sonra menüden araçları ve codec’i seçin.
-Altta konum kutusunda yazanı kopyalayın.
-Daha sonra videoyu farklı kaydedin.

VLC Media Player indir - 2021 VLC Player nasıl kullanılır? Resimli anlatım

İşlem birkaç dakika uzun sürebilir. Bunun dışında diğer işlemciler için internet sayfaları mevcuttur. Bunun için savefrom.com‘dan yararlanabilirsiniz. Tıpkı yukarıda olduğu gibi video URL’sini kopyalayıp indirme işlemi yapabilirsiniz. Bunların dışında ATube Catcher, Freemake Video Downloader, Clip Converter gibi sayfalardan yardım alabilir, videolarınızı indirebilirsiniz. Hepsinin çalışma prensibi neredeyse yukarıda yazanlarla aynıdır.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz