Popüler video izleme platformu olan YouTube, video izleme özelliğine yeni bir özellik getirdi. Android cihazların ‘Abonelikler’ alanına getirilen bu özellik, abone olunan kanalların videosunun izlenmesini daha da kolaylaştıracak. Gelen bu özellik hakkında daha da detaylı bilgi verelim…

iOS kullanıcılarına daha önceden getirilen bu özellik artık Android kullanıcıları için de geçerli olacak. YouTube özellikleri konusunda her gün kendini daha da çok geliştiriyor. Getirilen bu özellik sayesinde kullanıcılar abone oldukları kanallara gelen videoları daha da raht bir şekilde takip edebilecek. Sadece Abonelik kısmı değil aynı zamanda yarım kalan videolara da özellik getirildi. Ayrıca YouTube uygulamasında seçenekler kısmına 6 farklı seçenek getirildi. Bu 6 seçeneğin ilki ‘Tümü’ seçeneği olacak. Tüm videoları gösterecek.

İkinci sekme ‘Bugün’ olacak, bu sekmede de gün içerisinde paylaşılan videolar izlenecek.
Üçüncü seçenek ‘izlemeye devam edin’ seçeneği olacak. Yarım kalan videolarınızı rahat bir şekilde bulup izleyebileceksiniz. Dördüncü seçenek ‘İzlenmeyenler’ seçeneğidir. Kanallar kısmına yüklenen, fakat izlenmeyen videolar yer alacaktır. Beşinci sekme, ‘Canlı’ sekmesidir. Canlı sekmesinde canlı videolar bulunacaktır. En son sekmede ise ‘Yayınlar’ bulunacaktır. Bu kısımda da paylaşılan fotoğraf ve yazılar incelenecektir. YouTube uygulamasına gelen özellikleri beğendiniz mi? Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz