YouTube uygulaması Android ve iOS işletim sistemlerinde yorumların yerini güncelleme ile değiştirecek. YouTube uygulamasında videoların alt kısmında yorumlar alanı yer alıyor. Yapılan arayüz değişikliği ile yorumlar artık video açıklamasının hemen alt kısmında bulunacak. YouTube uygulamasında video yorumlarının yerinin değişmesi uygulamaya farklı bir ara yüz katacaktır.

YouTube, mobil uygulamalar için arayüz güncellemesini neredeyse bitirdi ve gelecek olan güncelleme ile Android ve iOS cihazlarda video yorumların yeri değişecek. Oynatılan video açıklamasının hemen alt kısmında yorumlar yerini alacak. Yorumlar kullanıcının etkileşimine göre otomatik bir şekilde sıralanacak.

Ara yüz güncellemesi ile sadece yorum kısmı değil aynı zamanda bazı değişikliklerde gelecek. Video kısmında yer alan küçük resim, video başlığının görülebileceği şekilde büyütüldü. YouTube tarafından yapılan değişiklik güncelleme ile kullanıcılarla buluşacak. Güncellemenin ne zaman geleceği konusunda bir bilgi bulunmamaktadır. Güncellemenin gelip gelmediğini kontrol etmek Play Store ya da App Store üzerinden güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz