Son zamanlarda film ve dizi izlemek için internet üzerinden pek çok platformla karşılaşmaktayız. Ancak bunlardan en yaygın, en popüler olanı Netflix’dir. Netflix içerisinden birbirinden farklı konular ve türlerde film ve diziler barındıran bir uygulamadır. Netflix uygulamasının içerisinde her türden dizi ve filme yer vermesinden dolayı çok fazla insana hitap eden bir uygulamadır. Bu kadar film ve dizi türünü içerisinde bulunduran bu uygulamada film yada dizi seçerken zorlanmamanız için bugün sizlere IMDb tarafından en yüksek puanları alan Netflix dizileri hakkında bilgi vereceğiz.

İlk sırada IMDb den 8.8 puan almış olan Narcos dizisi bulunmaktadır. Narcos dizisi, konu olarak Kolombiya’nın dünyaca ünlü uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar’ın hayatını konu alıyor. İlk bölümden itibaren sürükleyici olan bu diziyi izlemenizi tavsiye ederiz.

Narcos dizisini IMDb den 8.7 puan alan House Of Cards dizisi takip etmektedir. House Of Cards dizisi Başkanlığı uğruna her türlü pisliği yapabilen bir adamın hikayesini konu alıyor. Bu dizide izleyenlerini ekran başına ilk andan itibaren bağlıyor.


Bir başka dizimiz ise IMDb den 8.8 puan alan STRANGER THİNGS / TUHAF ŞEYLER dir. Bu dizi kaybolan arkadaşlarını aramaya başlayan üç çocuğun yaşadıklarını ele alan fantastik gerilim dizisidir. Korku filmi sevenlerin büyük bir ilgiyle takip edeceği bu diziyi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bu dizilere ek olarak IMDb den 8.8 puan almış olan Black Mırror, Peaky Blınders dizilerini de izlemenizi tavsiye ederiz. Yine bu dizilere ek olarak sırların ortaya çıktığı macera türündeki dizileri izlemeyi seviyorsanız Dark dizisini de şiddetle tavsiye edebiliriz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz