Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk iki bölümünü J.A. Bayona hazırlayacağı ortaya çıktı. 1 milyar dolar bütçe ile hazırlanan dizinin ne zaman yayınlanacağı hakkında ise henüz bir açıklama yapılmış değil. İşte tüm detaylar…

Amazon’un çok merak edilen Yüzüklerin Efendisi dizisi için tüm çalışmalar son gaz devam ediyor. Bugün yapılan bir açıklama ile beraber dizinin yönetmenleri de artık belli olmaya başladı. Amazon, Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk iki bölümünü yönetecek olan J.A. Bayona ile el sıkıştığını dile getirdi.

J.A. Bayona ise Jurassic World: The Fallen Kingdom filminden akıllarda kalmış diyebiliriz. 2017 yılında beyaz perdede olan film tüm eleştirmenler ve seyircilerden çok kötü yorumlar almıştı. Yinede Bayona’nın tek kariyeri bu filmle sınırlı değil. Daha önceden The Impossible ve El orfanato hatta A Monster Calss gibi başarılı filmlere imza atmıştı.

Bugün yapılmış olan açıklamalara baktığımızda ise dizinin yayın tarihi hakkında henüz net bir bilgi verilmemiş. Ancak iddialara göre 2021 yılında yayınlanacağı işaret ediliyor.

Filmlerden binlerce yıl öncesinden gelecek!

Geçtiğimiz Mart ayında yer alan bir açıklamaya göre, Yüzüklerin Efendisi dizisinde İkinci Çağ konuya dahil edilecek. Binlerce yıl öncesine göre gelen dizide, hiç bilmediğimiz hikayeler yer alacak.

İkinci çağ ise 3500 yıllık bir dönemi ele aldığı için, şuan için net bir bilgi veremiyoruz. Bakalım bundan 2 yıl önce dizinin hakları 250 milyon dolar ile satın alınmış ve dizi şimdi 1 milyar dolar bütçe ile hazırlanmakta. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz