Zero Reflex oyununu bitiren ilk kişi 10,000 Dolar kazanıyor! Yeni mobil oyun, oyun severlere tam 10,000 Dolar vadediyor.

Exordium Games, mobil oyun severlerin ilgisini çekecek heyecanlı bir oyun hazırladı. Göründüğü kadar kolay olmayan bu oyun için bir de para ödülü hazırladı. Arcade türündeki bu oyun, adından da tahmin edileceği gibi iyi refleks becerisi, iyi bir konsantrasyon ve hızlı tepki verebilme yetisi gerektiriyor. Oyunun amacı, ortada daire etrafında hareket eden bir karakteri tuzaklardan korumak. Bu amacı gerçekleştirmek için akıllı telefon ekranının sağına ve soluna dokunarak tuzaklardan kaçmak gerekiyor.

Yeni oyun anlatıldığı ve göründüğü kadar kolay değil. Çünkü amaca ulaşmak isterken oyuna kalınan yerden devam etmek mümkün olmuyor. Oyun 60 bölümden oluşuyor ve 30 saniye boyunca kaçmak gerekiyor. Bunun için kullanıcıya 3 hak veriliyor ve bu haklar bitmeden 30 saniyede kaçmayı başararak sonraki bölüme geçmek gerekiyor. Oyunu bitirebilmek için 60 bölüm boyunca haklar bitmeden bölümleri geçmek gerekiyor.

zero reflex ios-4

Zero Reflex Oyununu Bitiren İlk Kişi Ol!

Exordium Games, bu oyunu geliştirerek kullanıcılara sunuyor ve oyunu bitiren ilk kişiye 10,000 Dolar para ödülü vadediyor. Bu oyun akla hemen bir dönem çok ilgi gören ve oynanan Flappy Bird adlı oyunu getiriyor. Flappy Bird oyunu da son derece zordu ve herkes oyunu bitirmeye çalışıyordu. Oyunun geliştiricisi bu dönemde günlük 50,000 Dolar kazanıyordu.

zero reflex ios-5

Oyunu bitiren ilk kişi belki de siz olabilirsiniz. Bunun için oyunu indirin ve oynamaya başlayın.

Yeni oyun kullanıcılar için Android ve iOS platformlarında sunulmuş durumda. Google Play mağazasında ücretsiz iken App Store’da oyun için 7,99 TL ödemek gerekiyor.

Zero Reflex Android indir

[appbox googleplay com.exordium.eyewillsurvivelite]

Zero Reflex iPhone – iPad indir

[appbox appstore 1003727635]

Zero Reflex Tanıtım Videosu:

Kaynak: PR Newswire

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz