Akıllı telefon modellerine her gün bir yenisi eklenerek kullanıcıların tercih alternatifleri arttırılıyor. Bir çok şirketin imzasını taşıdığı cihazların istediği satış rakamına ulaşması için çeşitli girişimlerde bulunuyor. Özellikle operatörlerle iş birliği yapan firmalar, kampanyalarla birlikte diğer üretici firmaların bir adım önüne geçebiliyor. Son olarak ZTE şirketi Turkcell ile böyle bir projeye imza attı.

Çin merkezli ZTE firması, satış rakamlarına bakıldığında en çok satan akıllı telefon markalarında biri. Giriş seviyesindeki akıllı telefon pazarını kontrolü altında tutan şirket, bu seviye için bir yeni model daha üretti. Global olarak satışa çıkarılan ZTE Kis 3 akıllı telefon, Turkcell ile iş birliği yapılarak Türkiye’de satışa çıkarılıyor.

zte kis 3 satis

ZTE Kis 3 Özellikleri

4 inç boyutunda 480×800 piksel çözünürlüklü ekrana sahip olan ZTE Kis 3 akıllı telefonda çift çekirdekli Qualcomm MSM8210 işlemci tercih edilmiş. Cihazın 4 GB dahili hafızası ve 512 MB RAM‘ı bulunuyor. Hafıza kart yuvası bulunan cihazda istenilirse hafiza attırılabiliyor. 10.7 mm inceliğe sahip olan akıllı telefonun 3 MP çözünürlükte kamerası ve 1400 mAh gücünde bataryası mevcut. Akıllı telefonların genel sorunu olan şarj problemini bu bataryanın çözüp çözemeyeceği ise ayrı bir soru işareti. Ayrıca 3G, Wi-Fi, Bluetooth gibi özellikleri bulunyor.

Giriş seviyesindeki ZTE Kis 3‘e Turkcell Kurumsal Müşteriler pörtföyünden sahip olabilirsiniz. Renk alternatifi bulunmayan cihazın rengi gece mavisi. Turkcell ile iş birliği yapan şirketin istediği satış rakamlarına ulaşması, ileride gelecek olan yeni projelerin habercisi olabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz