Günümüzde birçok Youtuber ve sosyal medya fenomeni bulunmaktadır. Siz de bu fenomenlerin arasına katılmak isteyebilirsiniz. Fenomenseniz de Instagram ile YouTube takipçilerinizi birleştirip kendinizi daha da fenomen yapabilirsiniz. İstatistiklere göre, YouTube toplam günlük internet trafiğinin üçte birine sahip. Dünyanın her yerinden insanlar her gün milyar saatten fazla içeriği YouTube üzerinden izliyor.

YouTube hashtaglerini kullanan birçok kişi görüntülenmeden yararlanmanız konusunda size yardımcı olabilir. Bizde bu yazımızda sizlere en iyi YouTube hashtagleri konusunda bilgi vereceğiz. YouTube ile ilişkili olduğunu gösteren genel bir hashtag eklemesinde bulunmak isteyebilirsiniz. En belirgin hashtag ise #youtube, bu etiket adı altında 37 milyondan fazla yayın yer almaktadır.

Bu alanda çok fazla rekabet olacağı için siz de #youtubevideos ya da #youtubemusic gibi hashtag adı altında paylaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. YouTube kullanıcısıysanız da #youtuber veya #youtubers şeklindehashtag paylaşımları yaparak, kendinizi daha da ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca #youtubemom ve #youtubeblogger gibi kelimeleri de eklemenizi tavsiye ederiz. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz