Instagram Filtreleri Çalışmıyor sorunu nedir? Bugün sizlere instagram’da filtrelerin çalışmama sorunundan bahsedeceğiz. İşte detaylar..

Instagram tartışmasız dünyanın en aktif uygulaması diyebiliriz. Özellikle Snapchat’ten gelen hikaye özelliği ile kişiler hergün aktif olarak hikaye paylaşmakta. Durum böyle olunca gelişen efeklerle beraber inanılmaz güzel hikayeler paylaşılıyor. Ancak bazı durumlarda hikayedeki efekler çalışmıyor. Bunun sebebi nedir?

Instagram Filtreler çalışmıyor!

Eğer Instagram’da filtreler özelliği çalışmıyor ise instagram uygulamasını güncellemeniz gerekiyor. Mağazanızdan Instagram’ı güncelledikten sonra tekrar deneyin.

Buna rağmen platformda efekler henüz daha çalışmıyor ise telefonu kapatıp açın. Daha sonra tekrar kontrol edin.

Tüm bunlara rağmen yine çalışmaz ise ön bellek ve çerezleri ayarlar uygulama yöneticisinden instagram menüsü içerisinden silin.

Tekrar kontrol ettiniz ve baktınız yeniden çalışmıyor.

Uygulamayı silin ve yeniden yükleyin. Artık uygulama sorunsuz olarak çalışacaktır.

Sizlerinde instagram uygulamasında yaşadığı sorunlar var ise bizlere yorum kısmından belirterek o soruya veya hataya çözüm bulmamızı isteyebilirsiniz.

Kaynak : Mobil139 YORUMLAR

  1. Benim çalışıyor du ama bi filtre ekliyim dedim ekledim sonra yüz filtreleri calismadi eklediğim filtrede çalışmadı yardım lütfen
    (Bu arada yöntemlerin hepsini denedim çalışmadı)

  2. Dediklerinizi yaptık ama gene çalıştırmıyor ayriyeten hikaye kısmında video çekerken sadece 1 sefer video çekiyor 2. Kısıma geçmiyor neden yapar

  3. Instagram filtreleri otomatik yukleniyor kaldiriyorum ama hemen ardindan gene yukleniyor. Ve camera boyutum buyudu enli cekim yapiyor nasil duzeltebilirim ??

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz