Bu yazımızda sizlere YouTube uygulamasında video sonunda çıkan önerileri nasıl kapatacağınız konusunda bilgi vereceğiz. YouTube uygulamasında video izlerken en sonra izlediğiniz videoya benzer video önerileri karşınıza çıkar. Bu tarz video önerileri sinirlerinizi bozabilir. Herhangi bir müzik dinleme işleminde müzik bittikten sonra farklı bir sanatçının müziği karşınıza çıkıyorsa bu durumdan rahatsız olabilirsiniz.

YouTube uygulamasında video sonunda çıkan video önerileri sinirlerinizi bozabilir. Video önerileri ardından video çalmaya devam eder. Eğer otomatik oynatmayı kapatırsanız, video önerileri kapanmaz fakat sizin istemediğiniz müzikler çalmaz ve video sonunda başka bir alan açılmaz. Otomatik oynatma işlemi oldukça basit ve kısa bir işlemdir.

Bilgisayardan ya da cihazınızdan YouTube uygulamasına girip video açtığınız zaman videonun sağında yer alan ‘otomatik oynat’ ayarına tıklayın ve otomatik oynatmayı kapatın. Bu adımlar sayesinde otomatik oynatmayı kapatmış olursunuz ve video akışını durdurmuş olursunuz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi video sonunda çıkan önerileri kapatmak için yöntem bulunmamaktadır. Bu konu üzerinden merak ettiklerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil131 YORUM

  1. Madem “video sonu öneriler” i kapatmak için yöntem bulunmamakta, keşke başlığı ona göre yazıp insanları siteye çekmek için clickbait yapmasaydınız…!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz